Pozycjonowanie stron

Specyfikacja Pakiet premium Pakiet standard
Cena brutto w PLN 615 370
1. Pozycjonowanie na wybrane słowa kluczowe (5 sztuk)
2. Korekta poprawności podstron, treści, znaczników i ewentualne naniesienie poprawek
3. Dokonanie 5 wpisów SEO, katalogi, inne strony polecające
4. Copywriting SEO
5. Monitorowanie pozycji słów kluczowych wraz z comiesięcznym raportem podsumowującym
6. Raport z ruchu na stronie
7. Pozycjonowanie na kolejne 5 słów kluczowych (łącznie 10 sztuk)
8. Pełny Audyt SEO
9. Dodanie do Google Maps

Pakiet standardowy

W ramach tego pakietu strona internetowa zostaje przeanalizowana i zoptymalizowana zgodnie z najnowszymi standardami internetowymi oraz wytycznymi Google. Wszystkie treści na stronie zostają poddane korekcie z uwzględnieniem pozycjonowanych słów kluczowych. Powstają także nowe teksty pozycjonujące. Dodajemy stronę do katalogów tematycznych i pozyskujemy wartościowe linki z innych stron. Dzięki tym zabiegom strona zyska nowych użytkowników, także spoza głównych wyszukiwarek. Pierwsze efekty pozycjonowania gwarantujemy po okresie 3 miesięcy.

Wszystkie te działania opisujemy w comiesięcznych raportach uwzględniających pozycję strony i ruch na niej.

Pakiet premium

Ten pakiet zawiera wszystkie działania z pakietu standardowego. W jego ramach zostaje zwiększona ilość słów kluczowych oraz nowych tekstów tworzonych w celu pozycjonowania strony. Do działań SEO włączamy aktywność na wybranym portalu społecznościowym, tworzymy profil na Google Plus, dodajemy firmę do Google Maps, a witrynę do płatnych katalogów. Pierwsze efekty pozycjonowania gwarantujemy po okresie 3 miesięcy.

 

Pakiet indywidualny

Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy usługę pozycjonowania, w której on sam określa co dokładnie chce osiągnąć. Ustalenie priorytetów następuje wspólnie: my doradzimy w wyborze strategii, ale to klient zadecyduje o szczegółach i formie współpracy. Do wyboru mamy szereg działań: analizę strony www pod kątem użyteczności i czytelności dla robotów indeksujących Google, poprawę strony, tak aby była lepiej widoczna w wyszukiwarkach, pracę nad zawartością strony (tzw. content marketing), budowanie sieci linków prowadzących do strony. Pakiet indywidualny obejmuje także analizę branży, jaką reprezentuje Klient, ze szczególnym uwzględnieniem działań i pozycji konkurencji. Dzięki temu Klient zyskuje pełną świadomość co do własnej pozycji, a my możemy przeprowadzić kontrolowany proces pozycjonowania, reagując odpowiednio na zachodzące zmiany.