NASZE MOTTO

„Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie.
Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące.”

Donna Watson

O FIRMIE

ikona rozwoju

Sawinet to spółka działająca w branży IT i marketingu internetowego od 2009 roku. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy bogate doświadczenie zarówno w kwestiach technicznych, związanych z projektowaniem stron internetowych, jak również w zakresie obsługi klienta.

Obecnie zajmujemy się szeroko rozumianym marketingiem internetowym: projektujemy strony i sklepy internetowe, prowadzimy kampanie reklamowe w Internecie, pozycjonujemy strony, przygotowujemy materiały reklamowe, a także prowadzimy kursy i szkolenia komputerowe. Nasza bogata oferta wynika z dynamicznego rozwoju branży usług marketingu internetowego – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się być konkurencyjni na rynku.

ikona listy zadan

Pracując nad wizualizacją stron www nauczyliśmy się jak doradzać Klientom: pomagamy im rozpoznać i wyznaczyć cele biznesowe, przedstawiamy pulę możliwych rozwiązań i wdrażamy te, które odpowiadają ich potrzebom.

Nasza firma ma w swoim dorobku także aplikacje do rozliczania projektów miękkich pod nazwą EFSArt.eu, liczne usprawnienia i aplikacje informatyczne oraz szkolenia ludzi dorosłych z zakresu obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych.

NASZ ZESPÓŁ

ikona zespołu

Sawinet to zespół ambitnych, operatywnych i wykształconych ludzi, dla których marketing internetowy nie jest zwykłą pracą – jest przede wszystkim pasją! Część zespołu to pracownicy stacjonarni, wspierani w dziale programowania i grafiki przez freelancerów, którzy wykonują swoją pracę zdalnie.

Zlecenia dla Klientów realizujemy z zaangażowaniem i z prawdziwą przyjemnością, bo każdy dzień przynosi coś nowego! Nie ma tu miejsca na nudę i sztampę, ponieważ branża marketingu internetowego rozwija się bardzo dynamicznie. Chłoniemy z zapałem wszelkie nowości w tej dziedzinie, wciąż doskonalimy wiedzę i umiejętności. Podnosimy swoje kwalifikacje, kładąc nacisk na zagadnienia związane z nowoczesną technologią, która ewoluuje w niesamowitym tempie.

ikona designu

Projekt strony internetowej jest dla nas podstawą – punktem startowym, od którego się wszystko zaczyna! Zawodowym priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta, spełnienie jego oczekiwań i zaspokojenie potrzeb. Cenimy wysoką jakość i spójność projektu, bowiem za każdym razem chcemy się pochwalić efektami naszej pracy.

Naszym atutem jest kreatywność i umiejętność wsłuchania się w potrzeby Klientów, a także konkurencyjne ceny. Proponujemy Klientom takie techniczne rozwiązania, które będą profesjonalne, ale równocześnie łatwe i proste w obsłudze, także dla ludzi, niezwiązanych zawodowo z branżą marketingu internetowego. Zapewniamy kompleksową obsługę: badamy pozycję firmy i działania konkurencji i oferujemy dopasowany zestaw produktów i usług marketingowych, który pomoże Klientowi zaistnieć i osiągnąć sukces w Internecie. Monitorujemy i analizujemy przebieg podejmowanych działań, aby móc je zoptymalizować i osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

puchar (nagroda)

Jednak nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w wolnym czasie staramy się relaksować z dala od komputerów, realizując swoje prywatne hobby i pasje. Po powrocie do biura często okazuje się, że czas spędzony poza nim, procentuje świeżymi pomysłami i nieszablonowym podejściem do każdej tworzonej przez nas strony internetowej.